MOTTO TYGODNIA 
Ab alio expectes,
alteri quod feceris.
Od drugiego oczekuj,
co innemu czynisz.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)

 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Archiwum wiadomości

office365info

Relacja z pobytu grupy Colegium National z Satu Mare

Relacja z pobytu grupy Colegium National „Mihai Eminescu” Satu Mare (Rumunia) w ramach międzynarodowej wymiany szkół.

1 11

Ekipa z Satu Mare przed pomnikiem ks. St. Konarskiego

W dniu 27 kwietnia 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły delegację Colegium National z Satu Mare. Jest to jedna z najstarszych szkół średnich w Rumunii, złożona w 1634r. Trzon delegacji stanowili: reprezentacja szkoły w koszykówkę chłopców i zespół cheerleader na czele z liderem grupy dr Gheorghe Popadan, trenerem w/w zespołów.

1 10

Delegacja z Satu Marei grono I LO

Pobyt w naszej szkole rozpoczął się wspólnym spotkaniem z przedstawicielami grona pedagogicznego i Pana Dyrektora, który gorąco i serdecznie powitał gości z Rumunii. Przedstawił w skrócie historię, osiągnięcia oraz plany na przyszłość zapraszając w roku przyszłym do wzięcia udziału w Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych.

1 1
Cheerlederki z Satu Mare

1 13

P. E. Borowska - Brzoza i B. Domut

 

1 2

Powitanie delegacji z Satu Mare w I LO

Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Następnie goście zwiedzili szkołę i kościół Świętego Krzyża, a w godzinach popołudniowych  Muzeum – Zamek w Łańcucie.

1 3
Spotkanie integracyjne, grono I i V LO

Pierwszy dzień pobytu delegacji rumuńskiej zakończyło spotkanie towarzyskie w hotelu „Korona” z udziałem przedstawicieli dyrekcji i grona I LO i V LO z opiekunami Colegium National z Satu Mare. Pozostałe dwa dni pobytu wypełnione były rozgrywkami sportowymi.

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.