MOTTO TYGODNIA 
Ab alio expectes,
alteri quod feceris.
Od drugiego oczekuj,
co innemu czynisz.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)

 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Archiwum wiadomości

office365info

Rzeszowskie Igrzyska Ratownicze

igrzyska4005 lutego w godzinach 9.30 – 14.00 w naszym liceum odbędą się "Rzeszowskie Igrzyska Ratownicze” organizowane we współpracy z Maltańską Służbą Medyczną, Harcerską Grupą Ratowniczą oraz Radą Młodzieży Rzeszowa, która jest również jednym ze sponsorów. Do wspólnej rywalizacji zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły oraz drużyny z innych liceów, które potwierdziły swój udział, a także nauczycieli. Wychodzimy z inicjatywą promowania pierwszej pomocy wśród młodzieży i zachęcania do jej udzielania. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, natomiast patronat medialny objęło Polskie Radio Rzeszów. Dziękujemy wszystkim sponsorom, wolontariuszom, uczniom i rodzicom którzy zaangażowali się w to wydarzenie. Szczególnie absolwentce Gabrieli Rzeszutek, która jest inicjatorem i organizatorem tego przedsięwzięcia. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych.

Koordynator i opiekun Szkolnej Grupy Ratowniczej

Iwona Piatczyc

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.