Rzeszowskie Igrzyska Ratownicze

igrzyska4005 lutego w godzinach 9.30 – 14.00 w naszym liceum odbędą się "Rzeszowskie Igrzyska Ratownicze” organizowane we współpracy z Maltańską Służbą Medyczną, Harcerską Grupą Ratowniczą oraz Radą Młodzieży Rzeszowa, która jest również jednym ze sponsorów. Do wspólnej rywalizacji zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły oraz drużyny z innych liceów, które potwierdziły swój udział, a także nauczycieli. Wychodzimy z inicjatywą promowania pierwszej pomocy wśród młodzieży i zachęcania do jej udzielania. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, natomiast patronat medialny objęło Polskie Radio Rzeszów. Dziękujemy wszystkim sponsorom, wolontariuszom, uczniom i rodzicom którzy zaangażowali się w to wydarzenie. Szczególnie absolwentce Gabrieli Rzeszutek, która jest inicjatorem i organizatorem tego przedsięwzięcia. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia w mediach społecznościowych.

Koordynator i opiekun Szkolnej Grupy Ratowniczej

Iwona Piatczyc