WIRTUALNY DZIEŃ WIOSNY

lisWielkimi krokami zbliża się Dzień Wiosny, w powietrzu zaczyna się czuć zapach kwiatów, a dni są coraz cieplejsze. Ze względu na zaistniałą sytuację, Samorząd Uczniowski chciałb choć trochę przybliżyć Wam atmosferę wiosenną bez wychodzenia z domu.

Ogłaszamy 4 konkursy!
1. Masz wprawę w przerabianiu zdjęć i lubisz dzielić się swym poczuciem humoru? Spróbuj swych sił w konkursie na Wiosennego Meme - tematyka owych dzieł obejmuje naszą szkołę. Prosimy o zachowanie kultury i niezawieranie obraźliwych lub wulgarnych treści.

2. Lubisz cykać zdjęcia? Pokaż nam, w jaki wiosenny sposób spędzasz czas podczas kwarantanny!

3. Może interesuje Cię poezja? Prześlij nam wiersz lub fraszkę na temat naszej szkoły. Prosimy o zachowanie kultury języka i niezawieranie obraźliwych lub wulgarnych treści.

4. A może Twoją pasją jest gotowanie? Prześlij przepis oraz zdjęcie wiosennej potrawy, którą przygotowałeś w domu!
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Do dzieła,macie czas do wtorku - 24 marca!

Więcej informacji Facebook Samorządu Uczniowskiego ILO