MOTTO TYGODNIA 
Ab alio expectes,
alteri quod feceris.
Od drugiego oczekuj,
co innemu czynisz.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)

 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Archiwum wiadomości

office365info

Nasze liceum matematycznie

ZDj Matematyka na strone LO 1

Nasz ostatni matematyczny wyjazd miał miejsce na początku marca. Uczestniczyliśmy w Dniu Wydziału Matematyczno - Informatycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Braliśmy udział w wykładach i warsztatach z różnych dziedzin matematyki. Od marca pracujemy w systemie zdalnego nauczania. Oprócz lekcji, zajęć dodatkowych, uczestniczymy w wykładach i warsztatach matematycznych prowadzonych przez wykładowców z Instytutu Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego. Odkrywamy nowe dziedziny matematyki. Zapraszamy uczniów naszej szkoły, zainteresowanych matematyką, do wspólnego poznawania tajników dziedziny, o której wielu mówi "królowa nauk".

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.