Zapraszamy na spektakl naszego ucznia!

rułka

MONOTEATR #wdomu
premiery finałowych spektakli
spotkania z artystami, warsztaty, wykład, debata

 Jest to pierwsza edycja MONOTEATRU realizowana w całości na płaszczyźnie wirtualnej i w formie konkursowej. Celem ogłoszonego w lipcu konkursu było wyłonienie indywidualnych wypowiedzi artystycznych, nawiązujących do sytuacji pandemii, kryzysu, izolacji oraz wywołanych nimi emocji – poczucia zagrożenia, niepewności, zniewolenia, ale też potrzeby kontaktu z innymi, utrzymania relacji oraz zachowania nadziei. Wśród nadesłanych zgłoszeń, jury w składzie: Katarzyna Flader-Rzeszowska, Wiesław Geras i Tomasz Miłkowski dokonało wyboru ośmiu spektakli przeznaczonych do realizacji. Zapraszamy do wspólnego oglądania efektów tej twórczej pracy już od 12 października! 

12 października o godzinie 19:00 w spektaklu „Jestem”  wystąpi nasz uczeń - Bartosz Rułka
Reżyseria: Barbara Napieraj 
YouTube: Teatr w Oknie
Po spektaklu odbędzie się spotkanie z artystami na platformie Zoom – link zostanie umieszczony na YouTube w komentarzu do filmu oraz na Facebooku Teatru w Oknie w dniu wydarzenia. 

Konkursowi towarzyszą cztery wydarzenia kierowane do widzów, artystów oraz młodych twórców: wykład o monodramie Wiesława Gerasa, warsztat głosowej interpretacji tekstu Mateusza Nowaka, warsztat krytyki teatralnej w kontekście monodramu Tomasza Miłkowskiego oraz debata twórców biorących udział w projekcie.
Zapraszamy na Facebook Teatru w Oknie https://www.facebook.com/TeatrwOknie

oraz nasz kanał YouTube www.youtube.com/channel/UCHxaoUXBSirhGIJHYu6pSAA.