MOTTO TYGODNIA 
Ab alio expectes,
alteri quod feceris.
Od drugiego oczekuj,
co innemu czynisz.
Lucius Annaeus Seneca (Minor)

 

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Archiwum wiadomości

office365info

Rodacy - Bohaterom - przyłącz się do akcji!

rodacySerdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji "Rodacy Bohaterom", która polega na zbieraniu produktów żywnościowych (łatwych w transporcie i z długim okresem przechowywania) dla kombatantów i weteranów wojennych na Kresach Wschodnich.

Lista artykułów, które znajdują się w paczce to: kawa, herbata, ryż,kasza, makaron, olej, konserwy mięsne, rybne, warzywa, owoce w puszce, kakao, słodycze, czekolada. Każdy może przynieść jeden lub kilka produktów. może uda się zrobić takie paczki klasowe.  W tym trudnym spróbujmy razem zrobić coś dobrego :-) zachęcamy. Produkty można składać w bibliotece szkolnej do 22 grudnia,  a od 23 grudnia do 7 stycznia 2021 roku w sekretariacie szkoły!!!

W czasie pandemii, szczególnie ważna jest pamięć o Tych, którzy dali nam wolność, którzy poza granicami pracują dla Polski, a ten trudny czas odcina nas od siebie. Zachęcamy do wykonania kartek z życzeniami, pozdrowieniami i słowami wsparcia.

Poprzez nasze życzenia, słowa od siebie, pozdrowienia włączamy się w przekaz pamięci.  Można tworzyć autorskie kartki z życzeniami nie tylko świątecznymi. Wszystko trafi do adresatów: Rodaków zza wschodniej granicy.

prof. Anna Miechowicz

prof. Katarzyna Milcarek-Mróz (Miedzyszkolne Koło Pomocy Kresom)

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.